TESLİMAT VE ÖDEME

Ödeme Şekilleri
magazacim.com’da ister kredi kartınızı kullanarak isterseniz de havale – eft yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra ödeme sayfasında hangi ödeme türünü kullanacağınızı seçmeniz yeterlidir.

Havale – Eft ile Ödeme
Havale veya Eft ile ödeme seçeneği seçtiğinizde banka alışveriş gerçekleştikten sonra banka hesap bilgilerimiz siparişiniz ile ilgili size gönderilen e-postada yeralacaktır. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Para gönderiminde en az banka masrafını ödemek için internet şubenizi kullanınız, internet şubeniz yoksa ilgili banka ATM’lerinden kartsız olarak hesaba para yatırabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme
Sitemizin güvenliği 128 bit SSL sertifikalı olup ilgili bankalar tarafından kontrol edilmiş ve onaylanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme ilgili banka sanal pos sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Sözkonusu sistem her hangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Teslimat
Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve saat 11.00′e kadar verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir. Kargo şirketine bağlı olarak teslim süresi sipariş verilen yörelere göre değişiklik göstermektedir. Coğrafi nedenlerden dolayı tedarik sürelerinin değişiklik göstermesi ile bu süre 5 iş gününe kadar çıkabilir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirisiniz.