Aktif Reklam E-Ticaret San. Tic. Ltd. Şti, magazacim.com markası ile, yıllardır hizmet verdiği perakende ve imalat sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Magazacim.com sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini, başarının temeli olarak kabul etmektedir.

 

Müşteri memnuniyeti; Kurulduğumuz günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden işletmemiz, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Magazacim.com, butik tasarım ürünlerini yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan bir marka olmayı hedef edinmiştir.


Kalite Politikası; Magazacim.com'da satılan tüm ürünler markamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 


Güvenli Alışveriş; Magazacim.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Magazacim.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure ile gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 


Magazacim.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR