Ürünlerinizde Kullandığınız Taşlar Hakiki Doğaltaş Mıdır?

 

Evet tüm ürünlerimizde %100 hakiki doğaltaşlar kullanıyoruz. Dünya doğaltaş işleme fabrikalarının %90'ı Uzakdoğudadır. Bu fabrikalarda taşlar doğal hallerinden özel kesimler yapılmak sureti ile işlenip tüm dünyaya sevk edilmektedir. Biz mağazacım.com olarak tüm taşlarımızı bizzat görerek ve kontrol ederek en üst kaliteli olanları arasından seçmek sureti ile ithal ediyoruz. Hiçbir ürünümüzde şekli bozuk, boyutları birbirinden farklı, kırık, hasarlı taşları kullanmıyoruz. Boyalı taşları ürünlerimizde kullanmayı tercih etmiyoruz.

 

Doğaltaşlarınız Sertifikalı Mıdır?

 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi doğaltaşların neredeyse tamamı Uzakdoğuda işlenmekte ve oradan sevk edilmektedir. Doğaltaşlar gibi yarı değerli taşlarda sertifika sistemi yoktur. Lütfen doğaltaşları sertifikalı olarak sattığını söyleyen kişi ve kurumlara rağbet etmeyin. 

 

Doğaltaşların Faydaları Nelerdir?

 

Biz magazacim.com olarak doğaltaşlardan takı tasarımı yapıyoruz. Hiçbir şekilde bu taşların şifa kaynağı olduğu, hastalıkları tek başına tedavi edici olduklarını savunmuyoruz. Alışılagelmiş ve inanılmış olan taşların olası faydalarını aşağıdaki  linki tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

https://www.magazacim.com/dogal-taslarin-faydalari

 

İstediğim Taşları Belirtsem Bana Özel Tasarım Yapabilir  Misiniz?

 

Evet kişiye özel tasarım da yapıyoruz. Fakat istediğiniz taşların mutlaka sitemizde bulunan taşlardan olması gerekiyor. Biz ürün gamımızda bulunan tüm taşları modelleyip sitemize yüklüyoruz. Sitemizde görmediğiniz taşlar maalesef envanterimizde bulunmayan taşlardır. Lütfen özel tasarım talep etmeden önce sitemizde istediğiniz taşların bulunup bulunmadığını inceleyiniz. Sonrasında herhangi bir ürünün üzerini tıkladığınızda açılan ürün detay sayfamızda bulunan "WhatsApp İle Sipariş Ver" butonuna tıklayarak direkt bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR